The best Side of bonfile nedir

Dinlenen tavuklarımızı buzdolabından çıkaralım. fifteen dakika oda sıcaklığına gelmesini bekleyelim.

Dana bonfilenizi yoğurt, süt, kekik, karabiber, tuz, sarımsak, soğan, zeytinyağı ve sirke ile maritime edin ve yaklaşık 1 saate yakın buzdolabında dinlenmeye bırakın. Kırmızı ve yeşil biberleri jülyen doğrayın. Tavaya one yemek kaşığı zeytin yağı ekleyin ve fırça yardımıyla tavanın her yanına yaydığınızdan emin olun. Yağ ısınınca bonfileyi tavaya alıp harlı ateşte etlerin rengi koyulaşana dek her bir yüzünü yaklaşık 2 dakika süreyle pişirelim. Rengi koyulaşan etleri fırın tepsisine alın.

Ardından tavada veya fileırında pişirin. Eğer tercih ederseniz, tavuğu ızgarada da pişirebilirsiniz. Pişirme süresi genellikle 15-twenty dakika arasında değişir, ancak pişmediğinden emin olmak için mutlaka etin iç sıcaklığını kontrol edin.

Tavuk bonfileleri marine etmek için karıştırma kabında tuz, biber, sarımsak, limon suyu ve zeytinyağını karıştırarak bir marinasyon sosu hazırlayın.

4. Bonfileyi tavaya veya ızgara tavasına yerleştirin ve her iki tarafını da eşit şekilde pişirin. Pişirme süresi, bonfilenin istenen pişirme derecesine bağlı olarak değişir.

Bonfile Tacos: Bonfile, taco içinde kullanılarak lezzetli bir Meksika yemeği olan bonfile tacos yapılır.

Tavuk etinin farklı bölümleriyle yapabileceğiniz tavuk soteyi bu sefer bonfile tavuk ile yapmaya ne dersiniz?

Bu şekilde aldığınızda yemek hazırlama aşamasında olduğu kadar yeme aşamasında da sizin için sorun olacaktır.

Marinasyondan çıkardığınız eti afiyetle bonfile nasıl hazırlanır pişirin: Etiniz buzdolabında marine sosuyla bir güzel karıştı. Sıra geldi eti çıkarmaya. Eti paket ya da poşedinden çıkarırken üzerindeki marine bonfile nasıl hazırlanır sosunun akmasına izin verin ve hatta bir ya da iki kez çAlright hızlı olmayacak şekilde sallayın.

Steak kelime anlamı olarak biftek demektir. bonfile pişirme Daha geniş anlamıyla steak, etin ızgarada farklı yöntemlerle pişirilmesi ve hazırlanmasına verilen isimdir. İsterseniz dana bonfile “steak property ne demek” sorusunun yanıtını da verelim.

Gril tava, bonfileyi muhteşem bir şekilde pişirmek için tercih edilen bir yöntemdir. İşte advertisementım advertım gril tavada bonfile pişirme yöntemi:

Tavukun iç sıcaklığının en az 75-80 derece olduğundan emin olun. Eğer tavada pişirmek isterseniz, tavayı ısıtın ve tavuk bonfileleri üzerine yerleştirin. Her iki tarafını da güzelce kızartın. Tavuk bonfilelerin dışı altın rengini alırken içi de tamamen pişmiş olmalı.

Bonfile aldıktan sonra ne kadar profesyonel olunursa olunsun akıllarda şüphe doğar. Yumuşak olmaması veya lezzetsiz olması, yiyen kişileri hem memnun etmez hem de etin güvenilirliğini sorgulatır.

Hangi bonfile tarifi yemeğe eşlik ederse etsin eşsiz güzelliğe sahip olan bonfile, etin en lezzetli ve doymuş halidir. Biftek için en uygun et kabul edilen bonfile aynı zamanda sulu yemeklerle de güzel olabilmektedir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “The best Side of bonfile nedir”

Leave a Reply

Gravatar